DSP

Spoštovani starši in dragi otroci!

V času, ko smo zaradi novega virusa doma in pouk poteka na daljavo, želimo otrokom in staršem pomagati tudi učiteljice dodatne strokovne pomoči. Obdobje, v katerem smo se znašli, je preizkušnja prav za vsakogar, vendar je hkrati tudi priložnost negovanja tesnih stikov v družini.

Zavedamo se, da boste v prihajajočih dneh prejeli veliko nalog, učnih listov in drugih obveznosti. Pri naših urah se običajno navezujemo na učno snov za predmet, ki ga ima učenec na urniku, vendar naše delo obsega predvsem učenje učenca kako se učiti, kako si olajšati delo in se organizirati, to pa je mogoče le, če imamo učenca ob sebi in se z njim pogovarjamo. V tem času vas ne želimo še dodatno obremenjevati, zato se bomo pri pošiljanju gradiv trudile, da bomo z njimi popestrile in polepšale dni, ko bomo doma. Hkrati pa bi vam rade ponudile podporo in pomoč. Če bi želeli kakršenkoli nasvet, razlago, pomoč, vas lepo prosimo, da nam to sporočite. Če lahko za vašega otroka pripravimo kakšne vaje ali gradivo, to z veseljem storimo.

Naša nova spletna stran: Mina vam pomaga

Naši elektronski naslovi:

• Anja Filipič (anja.dolenc@guest.arnes.si)
  • Mojca Kersnik (mojca.kersnik1@guest.arnes.si)
  • Iva Škoda (iva.skoda@guest.arnes.si)
  • Neža Zazvonil (neza.zazvonil@guest.arnes.si)

Za sprotno komunikacijo bomo dosegljive vsak dan od 9.00 do 13.00.

Želimo vam, da ostanete zdravi in da vam ta čas mine čim manj stresno in čimbolj prijetno.

Učiteljice dodatne strokovne pomoči Anja, Iva, Mojca in Neža